Baldecchi Bagno Manti Duri - шампунь "Йоршик" для жорсткої шерсті - petplus

(Код товара 01853)
Baldecchi Bagno Manti Duri - шампунь "Йоршик" для жорсткої шерсті

Комфортный переход

Перенесем скидку с другого зоомагазина!

Доставка до дверей

Доставим заказ до дверей Вашей квартиры!
5 л. 4 405.00 грн.
250 мл. 464.00 грн.

Описание Baldecchi Bagno Manti Duri - шампунь "Йоршик" для жорсткої шерсті

Bagno Manti Duri | Шампунь для жорсткої шерсті | Балдекки

Шампунь Йоршик.


Властивості:

Bagno Manti Duri - специфічний миючий засіб для жорсткошерстих порід, шнауцер, фокстер’єр, сформульований таким чином, щоб не змінити шорсткість волосся при митті. 

Крім того, його формула народилася в результаті ретельного відбору речовин, що підходить для грубого волосся, аж до адекватних активних інгредієнтів, таких як амінокислотні комплекси, цеглинки кератину для волосся, які надають йому структуру, забезпечуючи тим самим більший захист.  
 


Склад: Аніонні поверхнево-активні речовини (≥ 5 і <15%), неіонні поверхнево-активні речовини (<5%), бензоат натрію, феноксіетанол, віддушка, гідроксіцітронеллаль, кумарин, парфуми.

Також містить: Гідролізований колаген, кератин.

ПОРАДИ ВИКОРИСТАННЯ:

Спосіб застосування: Налийте 2-3 столові ложки шампуню в глечик або іншу підходящу ємність на 10 кг ваги та відповідно до кількості волосся. Додайте теплу воду до розчину об'ємом 0,5, 1, 1,5 літра для маленьких, середніх або великих тварин. Перемішати.


Підготовка тварин: Перед лікуванням вимийте тварину, щоб видалити мертве волосся та зайвий пил чи інше. Покладіть вуха у вуха, щоб вода не потрапляла у вушний канал.


Як правильно помити: Повністю змочіть тварину, розподіліть половину розчину, масажуючи, по всьому тілу, щоб отримати рясну піну. Продовжуйте масаж протягом декількох хвилин. Промийте і повторіть операцію з другою половиною розчину. Потім приступайте до ретельного полоскання.


Сушіння: Якщо можна змусити тварину добровільно трясти, тому що це дозволить самостійно усунути більше половини води. Загорніть тварину в рушник і потріть, повторіть операцію з більшою кількістю рушників. Почистіть і / або акуратно розчешіть шерсть на кілька хвилин; для завершення сушіння використовуйте фен і продовжувати розчісувати шерсть. Тримайте фен приблизно на відстані 50 см від тварини та при невисокій температурі, щоб шкіра чи шерсть не зазнавали великих теплових навантажень. 

Повторити при необхідності.


Попередження: 

Не допускайте контакту шампуню з очима. 

У разі потрапляння в очі, ретельно промийте їх водою.

Не дозволяйте, щоб тварини облизувалися або залишалися холодними під час купання.

Виробник: Італія

Отзывы Baldecchi Bagno Manti Duri - шампунь "Йоршик" для жорсткої шерсті

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв