VetExpert KalmVet – препарат для собак и кошек от стресса - petplus

(Код товара 58709)
VetExpert KalmVet – препарат для собак и кошек от стресса

Комфортный переход

Перенесем скидку с другого зоомагазина!

Доставка до дверей

Доставим заказ до дверей Вашей квартиры!
60 капсул 491.00 грн.

Описание VetExpert KalmVet – препарат для собак и кошек от стресса

VetExpert KalmVet

Вспомогательный препарат КалмВет для собак и кошек, который снимает симптомы стресса. 

Уникальная капсула Twist off гарантирует высокую вкусовую привлекательность и простоту применения.

Вспомогательный препарат для собак и кошек, который снимает симптомы стресса, беспокойства, агрессии и любых поведенческих расстройств, например, страх бури, уколы и беспокойство во время путешествия, перемещения или в случае прибытия нового члена семьи.

Подается заранее естественным, нежным, долгосрочным и эффективным способом противодействует вредным симптомам стресса.

Уникальная капсула Twist off гарантирует высокую вкусовую привлекательность и простоту введения (капсула съедобна)


Состав: Ромашка, валериана, триптофан

Добавки: масличные культуры, масличные плоды и их производные.

Триптофан – це амінокислота, що є попередником нейромедіатора серотоніну. Збільшення кількості триптофану у дієті призводить до збільшення його концентрації у головному мозку, що збільшує виробництво серотоніну, який при потраплянні у синаптичні щілини може взаємодіяти з різними підтипами рецепторів. Діючи на ці рецептори у різних частинах головного мозку, серотонін контролює багато фізіологічних функцій, таких як: вивільнення гормонів, біль, апетит, настрій тварини та поведінка. У дослідженнях, що проводились на собаках було виявлено, що збільшення рівня серотоніну у мозку може знижувати прояви агресії, самоушкодження та підвищити стійкість собак до стресу.

Ромашка (Chamomilla recutita) поміж різних біологічних властивостей має заспокійливу властивість. Апігенін, який міститься у екстракті ромашки, взаємодіє з бензодіазепіновими рецепторами та проявляє здатність усувати занепокоєння та має заспокійливу дію. Така дія була підтверджена на пацієнтах - тваринах з загальною тривожністю. Окрім апігеніну, у екстракті ромашки є й інші сполуки, які взаємодіють з бензодіазепіновими та гама-аміномаслянокислотними (ГАМК) рецепторами у мозку і, таким чином, забезпечують заспокійливий ефект екстракту ромашки.

Валеріана, а саме екстракт активних речовин з Valeriana officinalis, вже багато років відома своїми властивостями усувати неспокій та тривожність. Механізм дії валеріани полягає у присутності терпенових зв’язків, головним чином валеріанової та гама-аміномасляної (ГАМК) кислот. Активні речовини, які можна знайти у екстракті, взаємодіють з багатьма рецепторами нейромедіаторів, у тому числі і з 5-НТ-5А рецептором, який приймає участь у регуляції почуття тривоги. Заспокійливий ефект екстракту валеріани був підтверджений у багатьох дослідженнях на тваринах та людях.


Дозировка:

Коты и собаки до 10 кг веса тела - 1 капсула в сутки.

Животным весом от 10 кг до 25 кг - 2 капсулы в сутки.

Животным весом более 25 кг - 3 капсулы в сутки

Производитель: Vet Planet Ltd,Польша

Отзывы VetExpert KalmVet – препарат для собак и кошек от стресса

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв