Рекомендовані

Нові надходження

Товари зі знижкою

Товари зі знижкою

Як правильно перевести собаку з одного корму на інший?

Як правильно перевести собаку з одного корму на інший?

По-перше, ретельно обирайте корм. Він має бути повноцінним та збалансованим, з високоякісних інгредієнтів. Адже неправильне харчування з часом призводить до величезних проблем з організмом собаки. Зекономивши на їжі улюбленця, з часом доведеться значно більше витратити на лікування. Змінюючи марк

Ветеринарне дієтичне харчування для собак

Ветеринарне дієтичне харчування для собак

Vet дієтичне харчування для собак Ветеринарний дієтичний корм, також званий лікарських кормом, можна вживати тільки при наявності проблем зі здоров'ям за рекомендацією ветеринарного лікаря. Вони підтримують ветеринарне лікування. Потрібну кількість і період часу важливі для здоров'я вашої с

Ниркова недостатність у собак

Ниркова недостатність у собак

Останні дані щодо ниркової недостатності у собак Ниркова недостатність є другою за поширеністю патологією серед смертельно небезпечних захворювань, як серед собак, так і серед інших тварин. Ця проблема стає дедалі актуальнішою для ветеринарної медицини. Сьогодні вже доведено, що дієта є осново

Інтернет-магазин товарів для тварин PETPLUS

Щоб утримання домашнього вихованця приносило власнику радість і було максимально простим, а ваші тварини, птахи та рептилії завжди були здоровими та активними, слід правильно вибрати інтернет зоомагазин. Оптимальний варіант – гарний магазин аксесуарів та кормів, де вам завжди зможуть запропонувати перевірені часом товари від відомих світових виробників: Royal Canin (Роял Канін), Brit Care, Brit Premium, Jozera, Trainer, 1-st CHOICE, Purina, Acana, Orijen, 8 в 1 та багатьох інших.

Купити товари для тварин з доставкою

  • Інтернет-магазин зоотоварів PETPLUS пропонує якісні товари для тварин в широкому асортименті. Це засоби гігієни та догляду за будь-якими видами домашніх вихованців – собаками та кішками різних порід, гризунами, рептиліями та рибами, і навіть птахами.
  • У нашому каталозі зручно розміщені корми та аксесуари, захист тварин від комах та різні ліки, амуніція та косметика, є великий вибір клітин та переносок, а також іграшок для ваших улюбленців.
  • Зоомагазин онлайн – це ексклюзивні товари, яких не знайти в інших магазинах, а також європейський сервіс та своєчасна доставка кожного замовлення.
  • Ми працюємо над розширенням асортименту та підвищення якості послуг, співпрацюючи з кращими постачальниками та популярними брендами.
  • У магазині працюють тільки виключно ввічливі та відповідальні фахівці, які легко підберуть вам усі необхідні найменування товарів. У нас можна не тільки купити зоотовари недорого, але й отримати консультацію кваліфікованого продавця, який на основі досвіду та глибоких знань порекомендує корми та засоби гігієни тварин, враховуючи всі нюанси вихованця організму.
  • Ми цінуємо довіру клієнтів та пропонуємо бездоганні за якістю елітні корми преміум-класу, а також високоякісні товари для тварин на всі випадки життя. Кожен продукт з каталогу схвалений вітчизняними ветеринарами: всі товари пройшли багаторівневу перевірку щодо якості, ефективності та відповідності стандартам!

Все для тварин - в інтернет-магазині зоотоварів PETPLUS

Якщо потрібні надійні, сертифіковані зоотовари - інтернет магазин зможе запропонувати багатий асортимент найкращих аксесуарів для тварин та птахів: це різноманітність кормів, міцні та яскраві іграшки, все для котів, собак, гризунів, птахів, а також все необхідне для риб та рептилій. Ціни в нашому магазині приємно відрізняються доступністю, а якість товарів завжди радує власників тварин: у нас вигідно дешево купувати зоотовари – це широкий спектр засобів для догляду та великий вибір спеціалізованої їжі для кожного вихованця з урахуванням віку та особливостей.